Kim jesteśmy?

Jesteśmy spółką, która mocno wrosła już w rzeszowski rynek nieruchomości. Jako N.G. Development działamy od blisko 3 lat, ale u podstaw naszej firmy leży doświadczenie spółki, która zrealizowała niezwykle prestiżowe inwestycje w Rzeszowie. To m.in. Grand Hotel, Hotel Bristol Tradition&Luxury, Galeria Paniaga. Każda z tych inwestycji to miejsca charakterystyczne i zdecydowanie wyróżniające się w przestrzeni miejskiej stolicy Podkarpacia. Realizując je szczególnie zwracaliśmy uwagę na wyjątkowość i niepowtarzalność, najwyższą jakość wykonania i troskę o każdy detal, zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i designu.

Zdobyte doświadczenie i nowatorskie podejście do potrzeb rynku nieruchomości pozwoliło nam na kolejny, zdecydowany, krok w rozwoju firmy – stworzenie idealnych miejsc do codziennego życia.

Co nas wyróżnia?

Najlepsze
lokalizacje

Mieszkanie blisko centrum i głównych szlaków komunikacyjnych, ale równocześnie z dala od uciążliwego miejskiego zgiełku. Tego oczekują nasi klienci i to właśnie otrzymują. Do tego nowoczesna architektura i najnowocześniejsze rozwiązania ułatwiające codzienne korzystanie z mieszkań i infrastruktury osiedla.

Idea
smart living

Mieszkać i żyć wygodniej, bardziej komfortowo – taki jest nasz cel. Nowoczesne rozwiązania zapewniają bezpieczeństwo mieszkańcom i sprawiają, że domowa przestrzeń jest tworzona wokół przyjemności i udogodnień opartych na innowacjach.

Niebanalna
architektura

Nasze budynki zaprojektowane są ze szczególną starannością, mają być przede wszystkim funkcjonalne. Osiągnęliśmy to dzięki prostym i czytelnym kształtom, elementom często kontrastującym ze sobą, ale w efekcie wspaniale wpisującym się w zielone otoczenie osiedli i dynamicznie rozwijającego się Rzeszowa.

Założenie spółki
Nasz Gaj Deweloper Sp. z o.o.
styczeń 2014

I_etap_firma

Nasz Gaj

Rozpoczęcie budowy
I etapu osiedla

listopad 2014

Nasz Gaj

Wyprzedanie wszystkich mieszkań I etapu osiedla

luty 2015
2

Nasz Gaj

Rozpoczęcie budowy
II etapu osiedla

marzec 2015

Przekształcenie spółki Nasz Gaj Deweloper
Sp. z o.o. w N.G. Development Sp. z o.o. Sp. k.

wrzesień 2015
3

Nasz Gaj

Rozpoczęcie budowy
III etapu osiedla

listopad 2015

Nasz Gaj

Wyprzedanie wszystkich mieszkań II etapu osiedla

maj 2016
4

Dzielnica Parkowa

Rozpoczęcie przedsprzedaży

listopad 2016

Nasz Gaj

Wyprzedanie budynku D z III etapu osiedla

grudzień 2016

Nasze nagrody

award-img1
Firma wiarygodna finansowo

Newsletter

Nasi partnerzy

Lista ofert: -/-

Schowek

Lista mieszkań: -/-
Lista ofert: -/-
Wybierz osiedle