BIURO SPRZEDAŻY

ul. 3-go Maja 13
(Galeria Paniaga, piętro II)
35-030 Rzeszów

REZERWACJA I SPRZEDAŻ

Terminy spotkań ustalane są indywidualnie po wcześniejszym kontakcie telefonicznym i odbywają się od poniedziałku do piątku w godzinach od 9:00 do 17:00.

DZIAŁ KSIĘGOWOŚCI

725 002 003
finanse@ngdevelopment.pl

mbaran

Mirosław Baran

Prezes Zarządu 530 175 346
m.baran@ngdevelopment.pl
ekucab

Ewelina Kucab

Dyrektor ds. sprzedaży 695 002 003
e.kucab@ngdevelopment.pl
alaskowska

Anna Laskowska

Specjalista ds. sprzedaży 665 004 005
a.laskowska@ngdevelopment.pl

Formularz Kontaktowy


Pokaż pełną treść zgody

N.G. Development z siedzibą w Rzeszowie, ul. 3-go Maja 13, 35-030 Rzeszów ("Deweloper"), informuje, że Pani/Pana dane osobowe będą przetwarzane przez Firmę w celu: odpowiedzi na zadane pytanie(a), przekazywania informacji o produktach i usługach oferowanych przez Dewelopera.(b), przekazywania informacji handlowej (c) – w zależności od udzielonej przez Panią/Pana zgody. Przysługuje Pani/ Panu prawo dostępu do przetwarzanych danych osobowych i ich poprawiania, a także prawo żądania zaprzestania przetwarzania danych i wniesienia sprzeciwu na warunkach określonych prawem. Udostępnienie danych osobowych jest dobrowolne.

Wyrażam zgodę na: przetwarzanie przezIntegrator moich danych osobowych zawartych w niniejszym formularzu, w celu otrzymania odpowiedzi na zadane pytanie, a także na otrzymywanie za pośrednictwem poczty elektronicznej, spersonalizowanych, istotnych informacji dotyczących produktów i usług Dewelopera zgodnie z treścią mojego zapytania.

Grunty na sprzedaż

Posiadasz grunty na sprzedaż? Skontaktuj się z nami:

537 003 366
grunty@ngdevelopment.pl

Godziny pracy

poniedziałek – piątek
9.00 – 17.00

sobota, niedziela
nieczynne

 

Jako N.G. Development zależy nam, by ta marka kojarzyła się z najwyższą jakością usług, starannością wykonania, niebanalnym spojrzeniem na potrzeby Klientów i otwartością na ich oczekiwania. Zakup mieszkania to inwestycja na wiele lat, dlatego też dokładamy starań, by nasi Klienci otrzymywali produkt doskonały. Współpracujemy z partnerami, którzy rozumieją naszą ideę i tak, jak my, chcą kreować nie tylko rynek nieruchomości, ale też wpływać na przestrzeń Rzeszowa, by stawał się piękniejszy i nowocześniejszy.

Każda z tych inwestycji to miejsca charakterystyczne i zdecydowanie wyróżniające się w przestrzeni miejskiej stolicy Podkarpacia. Realizując je szczególnie zwracaliśmy uwagę na wyjątkowość i niepowtarzalność, najwyższą jakość wykonania i troskę o każdy detal, zarówno w zakresie funkcjonalności, jak i designu. Do tego wysoki standard mieszkań, możliwość dopasowania ich do swoich potrzeb.

Newsletter

Nasi partnerzy

Lista ofert: -/-

Schowek

Lista mieszkań: -/-
Lista ofert: -/-
Wybierz osiedle