Inteligentne mieszkanie

smart-house-ico1

Zarządza
domem

Niezależnie od tego, gdzie się znajdujesz, możesz sterować urządzeniami w swoim domu za pośrednictwem telefonu, tabletu lub komputera – z dowolnego miejsca na świecie. Produkty FIBARO są multifunkcjonalnalne, dzięki czemu Twoje mieszkanie będzie mogło jeszcze więcej.

smart-house-ico2

Zapewnia
bezpieczeństwo

Dzięki integracji większości domowych urządzeń masz możliwość pełnej kontroli nad swoim mieszkaniem, a to oznacza, że wiesz co dzieje się w domu pod Twoją nieobecność. Odpowiednie czujniki powiadomią Cię o pojawieniu się nieproszonego gościa czy wodzie wydostającej się z uszkodzonej pralki.

smart-house-ico3

Oszczędza
energię

Unikaj niepotrzebnych strat energii dzięki podłączeniu urządzenia do systemu FIBARO.  Pozwoli Ci to monitorować aktualne zużycie prądu i sprawdzać historię pobieranej energii oraz włączyć i wyłączyć je nawet jeśli jesteś poza domem. Przejrzyste wykresy obrazujące wykorzystanie energii pomogą w bardziej efektywnym zarządzeniu zużyciem prądu i zmniejszeniu rachunków.

 

smart-house-ico4

Podnosi
komfort

Inteligentny system FIBARO daje nieograniczone możliwości personalizacji mieszkania. W dowolnym momencie możesz uruchomić własne sceny, czyli zaprogramowane wcześniej sekwencje zdarzeń i zapewnić odpowiedni nastrój w mieszkaniu np. włączyć ulubioną muzykę czy nastrojowe oświetlenie. FIBARO pozwala w pełni cieszyć się wolnym czasem i sprawia, że jedynym ograniczeniem staje się Twoja wyobraźnia.

Czym jest system FIBARO?

Urządzenia FIBARO tworzą kompleksowy ekosystem dostosowany do funkcji pomieszczeń i potrzeb mieszkańców. Umożliwia bezinwazyjną instalację. Zminiaturyzowane moduły instaluje się w dowolnej puszce podtynkowej za włącznik np: światła, rolety, itd. i działają w każdej instalacji. Nie „łączy” się trwale z infrastrukturą. Jeśli robisz remont mieszkania, burzysz ściany i zmieniasz koncepcje, nie przejmuj się, wyjmij moduł ze ściany i zainstaluj w nowym położeniu. Dzięki sieci mesh, nowy moduł odświeży swoje położenie i będzie dalej współpracował z pozostałymi elementami systemu. System FIBARO to obecnie najdoskonalsze rozwiązanie automatyki budynkowej dostępne na rynku.

House Center

Twoje INTELIGENTNE MIESZKANIE

FIBARO to niezwykle prosty w instalacji i użytkowaniu system, który pomoże Ci kontrolować urządzenia i media w Twoim domu. Działa bezprzewodowo, dzięki czemu jego montaż nie wymaga ingerencji w infrastrukturę pomieszczeń. W każdej chwili możesz dodwać kolejne elementy i stale rozbudowywać system wraz z rosnącymi potrzebami i zwiększającą się liczbą inteligentnych urządzeń w Twoim domu.

FIBARO

ZALETY - co zyskuje klient

smart-house-ico5

Możliwość zdalnej
kontroli domu

Konfiguruj i steruj systemem FIBARO z aplikacji mobilnych i przeglądarki internetowej z dowolnego miejsca.
smart-house-ico6

Możliwość dopasowania
domu do własnych potrzeb

FIBARO współpracuje z technologiami sterowania głosowego. Po prostu powiedz, jak system ma się zachować, a Twoja prośba będzie spełniona błyskawicznie.
smart-house-ico7

Poprawa
poziomu życia

Poza innymi rzeczami, FIBARO zadba o Wasze bezpieczeństwo oraz zabezpieczy przed skutkami pożaru, zalania, czy włamania. Dodatkowo każdego dnia ułatwia życie osobom starszym, dzieciom i ludziom o obniżonej mobilności.
smart-house-ico8

Oszczędność energii
oszczędność na rachunkach

System FIBARO pozwala mierzyć zużycie energii elektrycznej domowych urządzeń. W ten sposób łatwo wychwycisz sprzęty odpowiedzialne za wysokie rachunki. Możesz też zaprogramować system, aby automatycznie pomagał uzyskiwać jak największe oszczędności.
smart-house-ico9

Możliwość zarządzania
urządzeniamu z każdego miejsca

Sprawdzanie stanu urządzeń i sterowanie mieszkaniem jest możliwe z dowolnego miejsca na Ziemi. Wystarczy dostęp do Internetu, żeby w dowolnej chwili zajrzeć do domu.
smart-house-ico-10

Oszczędność czasu - więcej
czasu dla siebie i swoich bliskich

Newsletter

Nasi partnerzy

Lista ofert: -/-

Schowek

Lista mieszkań: -/-
Lista ofert: -/-
Wybierz osiedle