Dzielnica Parkowa – siostrzana inwestycja Naszego Gaju

Mieszkać w nowoczesnej architekturze, niemal w samym sercu miasta, ale równocześnie w otoczeniu natury, gdzie można się wyciszyć i odpocząć. Czy taki luksus jest w ogóle możliwy? Owszem. Najlepszym dowodem jest osiedle Nasz Gaj, które spotkało się ogromnym zainteresowaniem klientów lokalnego rynku nieruchomości. Kontynuacją połączenia miejskiej lokalizacji i dyskretnej atmosfery jest zupełnie nowy projekt w Rzeszowie – Osiedle Dzielnica Parkowa, które powstaje przy ul. Paderewskiego.

Ci, którzy zamieszkali na osiedlu Nasz Gaj przy ul. Powstańców Warszawy wszystkie atuty miasta mają na wyciągnięcie ręki, ale równocześnie zagwarantowano im spokój i komfort mieszkania w ciszy i spokoju. Czy można chcieć czegoś więcej?

Naturalną więc koleją rzeczy jest kolejna inwestycja – „siostra” pomysłu dobrego i już sprawdzonego – osiedle Dzielnica Parkowa. Co łączy te dwie inwestycje? Z pewnością u podstaw w obu przypadkach leży chęć stworzenia przyszłym mieszkańcom miejsca komfortowego. Ale jest to komfort rozumiany bardzo szeroko. Z jednej strony jest to gwarancja funkcjonalności i wygody wszystkich mieszkań wraz z infrastrukturą osiedla. Z drugiej zaś to luksus w postaci prywatności jaką zapewnia lokalizacja – połączenie prestiżowej miejskiej lokalizacji z dyskretną atmosferą. Doceniają to już mieszkańcy Naszego Gaju, które usytuowane jest bardzo blisko największych centrów handlowych, a zielone otoczenie wokół osiedla daje im możliwość wyciszenia się i tworzy azyl, tak przecież ceniony przez każdego z nas.

Podobne założenia przyświecały projektowi osiedle Dzielnica Parkowa. Ma tu się mieszkać zacisznie, blisko centrum i szlaków komunikacyjnych, ale bez narażania się na tłok i miejski hałas. I lokalizacja osiedla przy ul. Paderewskiego gwarantuje to wszystko.

Jeśli będziemy chcieli skorzystać z tego, co proponuje nam miasto – restauracje, kawiarnie, kluby, centra handlowe – to szybko i bez większego trudu dotrzemy do centrum Rzeszowa. Ale jeśli potrzebujemy wytchnienia i odpoczynku od codzienności, to zapewni nam to położony tuż przy osiedlu zabytkowy park, a także blisko położone ścieżki rowerowe, które prowadzą przez najpiękniejsze trasy i punkty widokowe w Rzeszowie i wokół niego. Dla rodzin z dziećmi atutem z całą pewnością będą tereny rekreacyjne z placami zabaw.

Obie inwestycje łączy też nowoczesne spojrzenie na architektoniczne rozwiązania oraz nacisk na komfort mieszkań. Nasz Gaj był pionierskim projektem rzeszowskiego dewelopera i klienci docenili świeże spojrzenie na koncepcję zespołu budynków wielorodzinnych. Okazało się, że osiedle nie musi być nudne i bez charakteru. Wręcz przeciwnie – może być supernowoczesne, z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, zaprojektowane starannie, ale z polotem. Osiedle Dzielnica Parkowa jest kontynuacją tego kierunku, ale w rozszerzonej formie, ponieważ przy jej tworzeniu deweloper wsłuchał się w uwagi sugestie dotychczasowych klientów, bazował też na zdobytych doświadczeniach. Osiedle przy ul. Paderewskiego jest więc rzeczywistą odpowiedzią na potrzeby klientów lokalnego rynku nieruchomości.

Klienci mają szeroki wybór mieszkań funkcjonalnych i komfortowych, o bardzo zróżnicowanej powierzchni, z możliwością swobodnej aranżacji przestrzeni. To mieszkania i dla zapracowanych singli, i dla rodzin z dziećmi. A z całą pewnością dla tych, którzy są wymagający wobec oferty rynku nieruchomości. Dlatego też deweloper ponownie przedstawia kupującym formułę smart dom, czyli możliwość zmian lokatorskich w projekcie. A to oznacza, że im wcześniej zdecydujemy, że chcemy mieszkać na osiedlu Dzielnica Parkowa, tym w szerszym zakresie, i bez opłat, będziemy mogli dostosować własne M do swoich oczekiwań i potrzeb. Pomysł już sprawdzony i bardzo dobrze oceniany przez kupujących, a zatem wart powtórzenia w nowym wydaniu.

Ma tu się mieszkać zacisznie, blisko centrum i szlaków komunikacyjnych, ale bez narażania się na tłok i miejski hałas. I lokalizacja osiedla przy ul. Paderewskiego gwarantuje to wszystko.

 

Jeśli będziemy chcieli skorzystać z tego, co proponuje nam miasto – restauracje, kawiarnie, kluby, centra handlowe – to szybko i bez większego trudu dotrzemy do centrum Rzeszowa. Ale jeśli potrzebujemy wytchnienia i odpoczynku od codzienności, to zapewni nam to położony tuż przy osiedlu zabytkowy park, a także blisko położone ścieżki rowerowe, które prowadzą przez najpiękniejsze trasy i punkty widokowe w Rzeszowie i wokół niego. Dla rodzin z dziećmi atutem z całą pewnością będą tereny rekreacyjne z placami zabaw.

Obie inwestycje łączy też nowoczesne spojrzenie na architektoniczne rozwiązania oraz nacisk na komfort mieszkań. Nasz Gaj był naszym pionierskim projektem i Klienci docenili świeże spojrzenie na koncepcję zespołu budynków wielorodzinnych. Okazało się, że osiedle nie musi być nudne i bez charakteru. Wręcz przeciwnie – może być supernowoczesne, z ciekawymi rozwiązaniami architektonicznymi, zaprojektowane starannie, ale z polotem. Osiedle Dzielnica Parkowa jest kontynuacją tego kierunku, ale w rozszerzonej formie, ponieważ przy jej tworzeniu wsłuchiwaliśmy się w uwagi sugestie dotychczasowych klientów, bazowaliśmy też na zdobytych doświadczeniach. Osiedle przy ul. Paderewskiego jest więc rzeczywistą odpowiedzią na potrzeby klientów lokalnego rynku nieruchomości.

Klienci mają szeroki wybór mieszkań funkcjonalnych i komfortowych, o bardzo zróżnicowanej powierzchni, z możliwością swobodnej aranżacji przestrzeni. To mieszkania i dla zapracowanych singli, i dla rodzin z dziećmi. A z całą pewnością dla tych, którzy są wymagający wobec oferty rynku nieruchomości. Dlatego też dajemy szeroką możliwość zmian lokatorskich w projekcie. A to oznacza, że im wcześniej zdecydujemy, że chcemy mieszkać na osiedlu Dzielnica Parkowa, tym w szerszym zakresie, i bez opłat, będziemy mogli dostosować własne M do swoich oczekiwań i potrzeb. Pomysł już sprawdzony i bardzo dobrze oceniany przez kupujących, a zatem wart powtórzenia w nowym wydaniu.

dzielnica_parkowa_Ietap
Lista ofert: -/-

Schowek

Lista mieszkań: -/-
Lista ofert: -/-
Wybierz osiedle